Žirgų apjojimas, treniravimas, priežiūra, gardų nuoma

Paslauga - Žirgų treniravimas, priežiūra, gardų nuoma

Žirgų apjojimas ir treniravimas

„Juodasis Klajūnas“ teikia visas treniravimo paslaugas. Treniruojant svarbiausia, kad žirgas galėtų judėti kasdien. Pratimų būdas ir intensyvumas parenkamas pagal žirgo galimybes. Netreniruotas gyvūnas gali prarasti savo formą, raumenų tonusą, todėl prižiūrėti fizinę būklę yra svarbu.

Dirbame su įvairiais žirgais – tiek jaunais, tiek pažengusiais, tiek “sunkiais”. Prieš pradedant treniruotę žirgai išvalomi ir iššukuojami, o jos metu žingsniuojama, jojama risčios bei zovados (šuoliavimo) aliūrais, šokama per kliūtis – atliekami reikalingi pratimai atsižvelgiant į žirgo poreikius. Jaunų žirgų treniravimas iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti paprastas, tačiau jiems reikalinga kitokia programa, individualiai pritaikyta jų temperamentui ir fizinei būklei. Neklusnių žirgų treniravimas yra dar sudėtingesnis – jei jūsų augintinis balnojamas, šukuojamas, valomas ar jojamas kanda, spiria ar kitaip priešinasi prižiūrimas, jam reikia ypatingo dėmesio. Neklausančių žirgų psichika gali būti pažeista. Daugeliu atvejų mes galime juo pasirūpinti.

Žirgų ruošimas mums vienas malonumas. „Juodajame Klajūne“ galimas ruošimas varžyboms ar jūsų laisvalaikiui. Taip pat treniruojame netinkamai ruoštus žirgus. Su žirgais dirba ilgametę ir tarptautinę patirtį turintys treneriai.

Dėl išsamesnės informacijos ir paslaugos užsakymo prašome susisiekti.

Paslaugos kaina

Žirgų priežiūra

Visapusiškai pasirūpinsime jūsų augintiniu. Jis bus ne tik tinkamai pašertas, sušukuotas, išvalytas, bet ir kasdien turės galimybę pabūti lauke, pajusti šviežios žolės skonį bei pabendrauti su kitais žirgais draugiškame kolektyve.

Vienas svarbiausių žirgų priežiūros elementų yra subalansuota mityba. Nuo jos priklauso žirgo energija, savijauta, kūno bei raumenų būklė. Netinkama mityba gali pakenkti žirgo sveikatai, susilpninti raumenis, kanopas, išsekinti gyvūną. Mūsų žirgininkystės meistrai suderins jūsų žirgo mitybą pagal jo darbo krūvį ir kūno poreikius.

Kitas labai svarbus priežiūros veiksnys yra kanopų valymas. Jos turi būti valomos kasdien – prieš treniruotę ir po jos. Nuo kanopų būklės priklauso žirgo savijauta. Kad kanopos būtų sveikos, gyvūnas turi kasdien judėti, mankštintis, todėl treniravimas nuo tinkamos priežiūros yra neatsiejamas. „Juodojo Klajūno“ specialistai tinkamai pasirūpins žirgo kanopomis bei sveikata.

Dėl išsamesnės informacijos ir paslaugos užsakymo prašome susisiekti.

Paslaugos kaina

Gardų nuoma

Teikiame gardų nuomos paslaugą. Nuomos laikotarpis derinamas su klientais. Galite patys prižiūrėti nuomojamą gardą ir savo augintinį arba leisti mums pasirūpinti jūsų keturkoju ir užtikrinti švarią bei malonią aplinką.

Dėl išsamesnės informacijos ir paslaugos užsakymo prašome susisiekti.

Paslaugos kaina

Jums taip pat gali patikti kitos paslaugos: